BlogForum ~ Türkiye'nin kaliteli bilgi paylaşım platformuna hoşgeldiniz.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sitemizde bilgi alışverişinde bulunabilmek için kayıt olmalısınız.
Sitemizde kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapınız.
Sitemizde üyelikler ücretsizdir.

BlogForum ~ Site hakkında bilgi almak için aşağıda yazanlara göz atınız.

Sitemiz hakkında bilgi almak için BlogForum isimli konuyu okuyunuz.

BlogForum ~ Sharing Universe (Torrent, Warez Sharing)

Eğer sitemizi ilk defa ziyaret ediyorsanız forum kurallarımızı lütfen okuyunuz.

BlogForum websitemiz hizmete açılmıştır.
BlogForum sitesi torrent, warez, mybb ve evren hakkındaki büyük bilgileri kapsar.
BlogForum yönetimi katkılarınızdan dolayı teşekkür eder.
BlogForum reklam alanlarımız şuanlık aktif değildir.
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Selamlarım Dostlar
Merhaba arkadaşlar, Ben Ersin. Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın. blogumla tanıyacaksınız beni. Uzun zamandır Blog dünyasında git gellerle takılmaktayım. Bir yanım Şairdir, Bir çok Sosyal medya platforumlarında yazılarıma denk gelebilirsiniz, Sokak Şairi, Cerazza, İntihar Çiçeği, Şizofersin, Şizofren Şair gibi takma adlarla bir çok Resimli Sözlerim var. 2007 yılında Sokaksairi.com da yazılarımızı yayınlamaya başladık o gün bugündür aralıklarla da olsa bir çok etkinlikte yer alıyorum. Bugün Büyük Blog Yazarları Birliği için bende varım diyorum. Bu ortama saygıdeğer Erhan Çakırlar aracılığıyla katılmış bulunmaktayım. Bütün dostlarımıza iyi bloglar bol kazançlar diliyorum. 

Aktif olarak kullandığım bloglarım.

www.siirlerveguzelsozler.com
www.zibrit.com
Yazdıklarım mahfuzdur. 
#Sokak Şairi - @Sizofersin 

Hoşgeldiniz Ersin Bey, çoğumuz tanır sizi, Sezer Bey'in açtığı foruma da dahil olduğunuz için teşekkür ederiz.
Hoş buldum teşekkür ederim efem.
Yazdıklarım mahfuzdur. 

Ailemiz hoşgeldiniz. @Ersin bey renk kattınız başarılar dilerim
Ana prensibimiz "İnsana Saygı" Amacımız sadece para kazanmak ya da geyik değil, aynı zamanda faydalı şeyler yapmak. sadece para kazanmak olsaydı, yapılacak birçok şey vardı... Haksızlığa uğrayan varsa sırayla diğer görevlilere, sonra adminlere, tatmin olmazlarsa da bana yazabilirler. Elimizden geldiği kadar adaletli olmaya, evrensel hukuk kaidelerine uymaya çalışacağız.
Web : Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
Hoş buldum teşekkür ederim efem
Yazdıklarım mahfuzdur. 

Selamlarım Dostlar Lorem ipsum dolor sit amet. Selamlarım Dostlar Lorem ipsum dolor sit amet. Selamlarım Dostlar Lorem ipsum dolor sit amet. Selamlarım Dostlar Lorem ipsum dolor sit amet. Selamlarım Dostlar Lorem ipsum dolor sit amet. Selamlarım Dostlar Lorem ipsum dolor sit amet. Selamlarım Dostlar Lorem ipsum dolor sit amet. Selamlarım Dostlar Lorem ipsum dolor sit amet. Selamlarım Dostlar Lorem ipsum dolor sit amet. Selamlarım Dostlar Lorem ipsum dolor sit amet. Selamlarım Dostlar Lorem ipsum dolor sit amet. Selamlarım Dostlar Lorem ipsum dolor sit amet. Selamlarım Dostlar Lorem ipsum dolor sit amet. Selamlarım Dostlar Lorem ipsum dolor sit amet. Selamlarım Dostlar Lorem ipsum dolor sit amet. Selamlarım Dostlar Lorem ipsum dolor sit amet. Selamlarım Dostlar Lorem ipsum dolor sit amet. Selamlarım Dostlar Lorem ipsum dolor sit amet. Selamlarım Dostlar Lorem ipsum dolor sit amet. Selamlarım Dostlar Lorem ipsum dolor sit amet. Selamlarım Dostlar Lorem ipsum dolor sit amet. Selamlarım Dostlar Lorem ipsum dolor sit amet.

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 7 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping