BlogForum ~ Türkiye'nin kaliteli bilgi paylaşım platformuna hoşgeldiniz.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sitemizde bilgi alışverişinde bulunabilmek için kayıt olmalısınız.
Sitemizde kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapınız.
Sitemizde üyelikler ücretsizdir.

BlogForum ~ Site hakkında bilgi almak için aşağıda yazanlara göz atınız.

Sitemiz hakkında bilgi almak için BlogForum isimli konuyu okuyunuz.

BlogForum ~ Sharing Universe (Torrent, Warez Sharing)

Eğer sitemizi ilk defa ziyaret ediyorsanız forum kurallarımızı lütfen okuyunuz.

BlogForum websitemiz hizmete açılmıştır.
BlogForum sitesi torrent, warez, mybb ve evren hakkındaki büyük bilgileri kapsar.
BlogForum yönetimi katkılarınızdan dolayı teşekkür eder.
BlogForum reklam alanlarımız şuanlık aktif değildir.
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Bir Site Açacak Olsanız Nelere Dikkat Ederdiniz?
Ben her şeyden önce tek, belli bir kategorisi olan bir site açardım. WordPress sitemi açarken düşüncem şöyleydi: Yıllarca yazarım ben buna, çeşitli konular olsun da sıkılmayayım. Bir ekip çalışması yapılacak olsa bu şekilde de gayet güzel yürünebilir ama tek başınıza çalışıyorsanız tek bir kategori daha iyi, yükselme şansı daha yüksek olur, daha rahat seo yaparsınız. Böyle olunca belli anahtar kelimeleriniz de olmuyor. 

Öyle yani...bazı şeyleri sonradan anlıyor insan.

Forum kültürüm zayıflamış, bunun blogger veya WP soru - cevap bölümünde olması gerekir herhalde.
Ben öyle düşünmüyorum. Her zaman ekip çalışması ama özellikle belirteyim uyumlu ekip çalışması çok verimlidir.
İnsan tek başına kendini en yüksek düşünce sanır, danışmak, tartışmak, fikir alışverişi yapmak her zaman faydalıdır.
υηυтυℓмαмαк υηυтмαмαуı ємяє∂єя
Benim ekip çalışmasıyla bir derdim yok ki. Bir ekip olarak değil de tek başınıza yürütüyorsanız, çok kategorili bir siteyi yükseltmek daha zor - belli bir kategorisi olan bir siteyi yükseltmek daha kolay demek istiyorum.
Başlık ve açıklama kısımlarımız konuya tam izah verememiş. bir altında da Soru cevap bölümünde olması gerektiğini söylemişsiniz...

Yeni bir site açtığımda nelere dikkat ediyorum - başlığı daha uygun olur ve iyi bir cevap verebilirdiniz.

eğer soruya ziyaretçiler tarafında mesaj bekliyorsanız başlığın devamında soruyu yazmak istediğinize ulaştırırdı.

Bu konuda her kişinin bakış açısına göre değişkenlik göstereceğine emin olabilirsiniz. Yazarın vermek istediği Arama motorlarının almak istediği bir denklem var. Bu yüzden tek bir kategori yazılacak olsa bu ancak kendi sanatımız yada hobimiz olurdu genelleme yapacak olursak tanıtımlar girer işin içine. Bu arada tek kategori olduğunda yazmak için konu bulmanız biraz daha zorlaşacaktır. Web dünyasında hiç bir şey için geç değildir hayallerinizi ertelemeyin, ısrarcı olun, bir kaç domaininiz olsun ...

Saygılarımla iyi forumlar dilerim.
Yazdıklarım mahfuzdur. 
www.siirlerveguzelsozler.com 
#Sokak Şairi - @Sizofersin 

Yeni Bir Site Açacak Olsanız Nelere Dikkat Ederdiniz? Lorem ipsum dolor sit amet. Yeni Bir Site Açacak Olsanız Nelere Dikkat Ederdiniz? Lorem ipsum dolor sit amet. Yeni Bir Site Açacak Olsanız Nelere Dikkat Ederdiniz? Lorem ipsum dolor sit amet. Yeni Bir Site Açacak Olsanız Nelere Dikkat Ederdiniz? Lorem ipsum dolor sit amet. Yeni Bir Site Açacak Olsanız Nelere Dikkat Ederdiniz? Lorem ipsum dolor sit amet. Yeni Bir Site Açacak Olsanız Nelere Dikkat Ederdiniz? Lorem ipsum dolor sit amet. Yeni Bir Site Açacak Olsanız Nelere Dikkat Ederdiniz? Lorem ipsum dolor sit amet. Yeni Bir Site Açacak Olsanız Nelere Dikkat Ederdiniz? Lorem ipsum dolor sit amet. Yeni Bir Site Açacak Olsanız Nelere Dikkat Ederdiniz? Lorem ipsum dolor sit amet. Yeni Bir Site Açacak Olsanız Nelere Dikkat Ederdiniz? Lorem ipsum dolor sit amet. Yeni Bir Site Açacak Olsanız Nelere Dikkat Ederdiniz? Lorem ipsum dolor sit amet. Yeni Bir Site Açacak Olsanız Nelere Dikkat Ederdiniz? Lorem ipsum dolor sit amet. Yeni Bir Site Açacak Olsanız Nelere Dikkat Ederdiniz? Lorem ipsum dolor sit amet. Yeni Bir Site Açacak Olsanız Nelere Dikkat Ederdiniz? Lorem ipsum dolor sit amet. Yeni Bir Site Açacak Olsanız Nelere Dikkat Ederdiniz? Lorem ipsum dolor sit amet. Yeni Bir Site Açacak Olsanız Nelere Dikkat Ederdiniz? Lorem ipsum dolor sit amet. Yeni Bir Site Açacak Olsanız Nelere Dikkat Ederdiniz? Lorem ipsum dolor sit amet. Yeni Bir Site Açacak Olsanız Nelere Dikkat Ederdiniz? Lorem ipsum dolor sit amet. Yeni Bir Site Açacak Olsanız Nelere Dikkat Ederdiniz? Lorem ipsum dolor sit amet. Yeni Bir Site Açacak Olsanız Nelere Dikkat Ederdiniz? Lorem ipsum dolor sit amet. Yeni Bir Site Açacak Olsanız Nelere Dikkat Ederdiniz? Lorem ipsum dolor sit amet. Yeni Bir Site Açacak Olsanız Nelere Dikkat Ederdiniz? Lorem ipsum dolor sit amet.

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping