BlogForum ~ Türkiye'nin kaliteli bilgi paylaşım platformuna hoşgeldiniz.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sitemizde bilgi alışverişinde bulunabilmek için kayıt olmalısınız.
Sitemizde kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapınız.
Sitemizde üyelikler ücretsizdir.

BlogForum ~ Site hakkında bilgi almak için aşağıda yazanlara göz atınız.

Sitemiz hakkında bilgi almak için BlogForum isimli konuyu okuyunuz.

BlogForum ~ Sharing Universe (Torrent, Warez Sharing)

Eğer sitemizi ilk defa ziyaret ediyorsanız forum kurallarımızı lütfen okuyunuz.

BlogForum websitemiz hizmete açılmıştır.
BlogForum sitesi torrent, warez, mybb ve evren hakkındaki büyük bilgileri kapsar.
BlogForum yönetimi katkılarınızdan dolayı teşekkür eder.
BlogForum reklam alanlarımız şuanlık aktif değildir.
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gitmek gerekir bazen
facebook-begen.jpg

Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

Beni telaşlandıran gitmen değil, benden gidememen.

Bazen gitmek gerek! Nedeni, niçini, niyesi olmayan bir gidiş… Dönmek mi? Nasip!

Bir gidişi asla tek başına yapmaz insan; biri iter, biri gider.

Gitmekle gitmiş olmazsın; gönlün kalır, aklın kalır, anıların kalır. Cemal Süreya

Gittiği yolun farkında olmayan tesadüflerin yolcusu olur.

Çünkü bir kadın gitmeyi kafasına koymuşsa, ışık olsan yetişemezsin artık. Emre Karataş

Buralardan gitme, buralar gitsin. Sen gitme.

Gitmeden önce düşün; çünkü döndüğünde bulduğunla, giderken bıraktığın asla aynı olmayacak.

Biz ölenlerden öğrendik; gidenlerin bir daha dönmeyeceğini.

Bırak gelmesin giden. Ne sen eksilirsin kendinden, ne de o tamamlanır yeniden.

Giderken “Görüşürüz” demişti; gör dedim , üşürüz!

Birde hakkını helal et derler giderken. Haram ettikleri hayattan helallik isterler!

Kalbime söyleyemedim gittiğini, seni halen benimle biliyor.

Gitmeden önce düşün; çünkü döndüğünde bulduğunla giderken bıraktığın asla aynı olmayacak.

Yaprak gibi gitmeyi göze almış bir kere. O esen rüzgar tamamen bahane.

Ben gidene dur demem. Kalana git demem yoluma bakarım arkama bakıp of çekmem.

Ve bazen sırf sevdiğin zarar görmesin diye susar ve gidersin.

Ben gitmedim ki; sen gitmeye hazırdın, Susmam yetti bitmene, Sen gitmeye dünden razıydın.

Gitmen gerektiğinde gitmezsen, gittiğinde geç kalmış olursun.

Bir gün gidersen, kendi cümlelerinle git benden; benim sana armağan ettiğim aşkla değil!

Ve bazen, gitme diyebilecek kadar güçlü olmalı insan.

Gitmek için bahane arardın ya; al işte gözümün üstünde kaşım, altında yaşım var.

Yalnızca üşümek ayaklardan başlar! Gitmek ise bambaşka yerden.

Gitmeden önce düşün; Çünkü döndüğünde bulduğunla, Giderken bıraktığın asla aynı olmayacak.

Kalkıp gidemediğiniz yerlere dalıp gidersiniz.

Birinin hayatına önce girip, onlar için değerli bir hale gelip sonrada öylece çekip gidemezsin. The Walking

Bazen sadece gitmek istersin gidince her şeyin düzeleceğini hissedersin.

Gitmek istiyorsa bırakacaksın. Gitsin! Aklı seninle olmayanın bedeni yanında olsun ister misin? Can Yücel

Sevdiğini hiç gitmeyecekmiş gibi seversen, gittiğinde de hep gelecekmiş gibi beklersin

Gitmek gerekir bazen, fazla yormadan, daha çok bıktırmadan. Eğer vaktiyse; ardına bile dönüp bakmadan. Can Yücel

Gidişinle öldürdüğüm bir takım düşlerim var benim. Arka bahçesi ceset dolu içimin. Özlem Çelik

Bana aşktan bahsetme usta! Göğsünü gere gere sevdiğini söyleyenlerin, başını eğe eğe gittiğini gördüm.

Bir gün öyle bir gideceğim ki; ardımdan bir avlu dolusu insan hep bir ağızdan ” Helal Olsun.” diyecek.

Yokuş aşağı gitmek yokuş yukarı gitmekten daha kolaydır ama manzara tepeden her zaman daha iyidir. Henry Ward Beecher
Ana prensibimiz "İnsana Saygı" Amacımız sadece para kazanmak ya da geyik değil, aynı zamanda faydalı şeyler yapmak. sadece para kazanmak olsaydı, yapılacak birçok şey vardı... Haksızlığa uğrayan varsa sırayla diğer görevlilere, sonra adminlere, tatmin olmazlarsa da bana yazabilirler. Elimizden geldiği kadar adaletli olmaya, evrensel hukuk kaidelerine uymaya çalışacağız.
Web : Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
Kendi özel sosyal medya hesaplarımızdan haberimiz olmuyordu. Teşekkürler beğendim.
υηυтυℓмαмαк υηυтмαмαуı ємяє∂єя

Gitmek gerekir bazen Lorem ipsum dolor sit amet. Gitmek gerekir bazen Lorem ipsum dolor sit amet. Gitmek gerekir bazen Lorem ipsum dolor sit amet. Gitmek gerekir bazen Lorem ipsum dolor sit amet. Gitmek gerekir bazen Lorem ipsum dolor sit amet. Gitmek gerekir bazen Lorem ipsum dolor sit amet. Gitmek gerekir bazen Lorem ipsum dolor sit amet. Gitmek gerekir bazen Lorem ipsum dolor sit amet. Gitmek gerekir bazen Lorem ipsum dolor sit amet. Gitmek gerekir bazen Lorem ipsum dolor sit amet. Gitmek gerekir bazen Lorem ipsum dolor sit amet. Gitmek gerekir bazen Lorem ipsum dolor sit amet. Gitmek gerekir bazen Lorem ipsum dolor sit amet. Gitmek gerekir bazen Lorem ipsum dolor sit amet. Gitmek gerekir bazen Lorem ipsum dolor sit amet. Gitmek gerekir bazen Lorem ipsum dolor sit amet. Gitmek gerekir bazen Lorem ipsum dolor sit amet. Gitmek gerekir bazen Lorem ipsum dolor sit amet. Gitmek gerekir bazen Lorem ipsum dolor sit amet. Gitmek gerekir bazen Lorem ipsum dolor sit amet. Gitmek gerekir bazen Lorem ipsum dolor sit amet. Gitmek gerekir bazen Lorem ipsum dolor sit amet.

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping