BlogForum ~ Türkiye'nin kaliteli bilgi paylaşım platformuna hoşgeldiniz.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sitemizde bilgi alışverişinde bulunabilmek için kayıt olmalısınız.
Sitemizde kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapınız.
Sitemizde üyelikler ücretsizdir.

BlogForum ~ Site hakkında bilgi almak için aşağıda yazanlara göz atınız.

Sitemiz hakkında bilgi almak için BlogForum isimli konuyu okuyunuz.

BlogForum ~ Sharing Universe (Torrent, Warez Sharing)

Eğer sitemizi ilk defa ziyaret ediyorsanız forum kurallarımızı lütfen okuyunuz.

BlogForum websitemiz hizmete açılmıştır.
BlogForum sitesi torrent, warez, mybb ve evren hakkındaki büyük bilgileri kapsar.
BlogForum yönetimi katkılarınızdan dolayı teşekkür eder.
BlogForum reklam alanlarımız şuanlık aktif değildir.
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sevgiliye uzun mesajlar whatsapp

1-) Hayatta sana bir şey verebilseydim, sana gözlerimi görme yeteneğini verirdim, ama o zaman benim için ne kadar özel olduğunu fark ederdin.

2-) Hayatıma neşe getiren milyonlarca küçük şey yapıyorsun. Masalların gerçek olduğunu biliyorum çünkü sana sahibim. Seninle olmak istediğim sadece iki kere var: Şimdi ve Sonsuza dek. Altı kelimelik aşk hikayem: “Sensiz hayatı düşünemiyorum.”
[img=0x0]https://cf.kizlarsoruyor.com/q537492/op/d45d44ec-51ea-423e-98c1-c870824f0347.jpg[/img]

Sevgiliye uzun mesaj olarak bu attıklarım gayet iyi bence 
3-) Senin sesin benim favori sesim. Şimdiye kadar, birlikte geçirdiğimiz her an harikaydı. Ama sana söz veriyorum, en iyisi henüz gelmedi. Keşke seninle olan küçük anların benim için ne kadar önemli olduğunu bilseydin.

4-) Seninle tanıştığım zamandan beri, biraz daha az ağlıyorum, biraz daha gülümse ve gülümse, daha fazla gülümse, çünkü sana sahip olduğum için hayatım daha iyi bir yer. Seninle her gün hayatımın yolculuğuna harika bir katkı. Sen benim cennetimsin ve bir ömür boyu sana mahsur kaldım. Tam da seni seni benden daha fazla sevmenin imkansız olduğunu düşündüğümde, beni yanlış olduğunu kanıtlıyorsun.

5-) Bazen sadece ilk kez sana göz kulak olduğumu düşünüyorum. O zamanlar inanılmaz birini bulduğumu biliyordum. O andan bu yana, tek istediğim seninle olmaktı. Günüm ne kadar karanlık olursa olsun, sizi her zaman aydınlatarak görmek ve sizinle birlikte olduğumu fark etmemi sağlıyor, doğru yapıyorum. Kalbin o kadar saf ve çok bağışlayıcı ki, hayatımda başka ne olup bittiğinin önemi yok, her zaman ilgimin merkezi olacak. Bu günü dört gözle bekliyorum ve sonsuza dek kalbimde olacağınız için tıpkı sizin gibi.

6-) Ne zaman senin yanında olsam, duygusal pillerimin neşeyle şarj edilmesine benziyor. Gülüşün bana yayılıyor. Dokunuşun vücuduma küçük titreme gönderir. Varlığınız aklımı mutlu ediyor ve ruhunuz benimkine huzur veriyor. Seni seviyorum… delice, içtenlikle, tamamen ve hiçbir çekinceyle, harika bir şekilde.
[img=0x0]https://cf.kizlarsoruyor.com/q537492/op/ada6b9ff-82b5-420b-ab34-8d8e32fda262.jpg[/img]

7-) Ben sana tamamen aşığım. Seni düşünmekle uyanırım ve seni rüyalarımda görmek için uyurum. Seninle tanıştığımdan beri her gün bir nimet gibi görünüyor. Tüm kalbimle âşık olduğum için kendimi çok şanslı ve onur duyuyorum. Aşkını benimle paylaştığın için teşekkür ederim. Bu gerçekten harika bir hediye. Seni her zaman seveceğim.

Sevgiliye uzun mesajlar whatsApp olarak bu öneriler
Ana prensibimiz "İnsana Saygı" Amacımız sadece para kazanmak ya da geyik değil, aynı zamanda faydalı şeyler yapmak. sadece para kazanmak olsaydı, yapılacak birçok şey vardı... Haksızlığa uğrayan varsa sırayla diğer görevlilere, sonra adminlere, tatmin olmazlarsa da bana yazabilirler. Elimizden geldiği kadar adaletli olmaya, evrensel hukuk kaidelerine uymaya çalışacağız.
Web : Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

sevgiliye uzun mesajlar whatsapp Lorem ipsum dolor sit amet. sevgiliye uzun mesajlar whatsapp Lorem ipsum dolor sit amet. sevgiliye uzun mesajlar whatsapp Lorem ipsum dolor sit amet. sevgiliye uzun mesajlar whatsapp Lorem ipsum dolor sit amet. sevgiliye uzun mesajlar whatsapp Lorem ipsum dolor sit amet. sevgiliye uzun mesajlar whatsapp Lorem ipsum dolor sit amet. sevgiliye uzun mesajlar whatsapp Lorem ipsum dolor sit amet. sevgiliye uzun mesajlar whatsapp Lorem ipsum dolor sit amet. sevgiliye uzun mesajlar whatsapp Lorem ipsum dolor sit amet. sevgiliye uzun mesajlar whatsapp Lorem ipsum dolor sit amet. sevgiliye uzun mesajlar whatsapp Lorem ipsum dolor sit amet. sevgiliye uzun mesajlar whatsapp Lorem ipsum dolor sit amet. sevgiliye uzun mesajlar whatsapp Lorem ipsum dolor sit amet. sevgiliye uzun mesajlar whatsapp Lorem ipsum dolor sit amet. sevgiliye uzun mesajlar whatsapp Lorem ipsum dolor sit amet. sevgiliye uzun mesajlar whatsapp Lorem ipsum dolor sit amet. sevgiliye uzun mesajlar whatsapp Lorem ipsum dolor sit amet. sevgiliye uzun mesajlar whatsapp Lorem ipsum dolor sit amet. sevgiliye uzun mesajlar whatsapp Lorem ipsum dolor sit amet. sevgiliye uzun mesajlar whatsapp Lorem ipsum dolor sit amet. sevgiliye uzun mesajlar whatsapp Lorem ipsum dolor sit amet. sevgiliye uzun mesajlar whatsapp Lorem ipsum dolor sit amet.

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping