BlogForum ~ Türkiye'nin kaliteli bilgi paylaşım platformuna hoşgeldiniz.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sitemizde bilgi alışverişinde bulunabilmek için kayıt olmalısınız.
Sitemizde kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapınız.
Sitemizde üyelikler ücretsizdir.

BlogForum ~ Site hakkında bilgi almak için aşağıda yazanlara göz atınız.

Sitemiz hakkında bilgi almak için BlogForum isimli konuyu okuyunuz.

BlogForum ~ Sharing Universe (Torrent, Warez Sharing)

Eğer sitemizi ilk defa ziyaret ediyorsanız forum kurallarımızı lütfen okuyunuz.

BlogForum websitemiz hizmete açılmıştır.
BlogForum sitesi torrent, warez, mybb ve evren hakkındaki büyük bilgileri kapsar.
BlogForum yönetimi katkılarınızdan dolayı teşekkür eder.
BlogForum reklam alanlarımız şuanlık aktif değildir.
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Romantik Sevgililer Günü Mesajları
Heart 
Seni sevmeme izin verdiğin ve karşılığında beni sevdiğin için teşekkür ederim. Benim olduğun için çok şanslıyım. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım!
sevgililer-gunu-sayfasi-mesajlari-1.jpg

Seni sevmek, hayatın çok daha güzel görünmesini sağlamak için yapılabilecek en kolay şeylerden biri ... Seni seviyorum ve seni asla bırakmak istemiyorum. Benim için hayatın olmazsa olmazı sensin. Aşkım, her Sevgililer Günü’nde birlikte olmak dileğiyle…
sevgililer-gunu-sayfasi-mesajlari-2.jpg

Senin gibi hoş bir kadına/adama, yılın her günü ne kadar muhteşem olduğu anlatılmalı. Ama bugün özellikle aşkına destan yazmak istiyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun bebeğim!
sevgililer-gunu-sayfasi-mesajlari-3.jpg

Her sabah uyandığımda kendime, “Böyle birini hak etmek için ne yaptım?” diye soruyorum. Meleğim, Sevgililer Günün kutlu olsun!
sevgililer-gunu-sayfasi-mesajlari-4.jpg

Seninle tanışana kadar hayatımın mükemmel olduğunu düşünüyordum. Hayatımda senin gibi harika bir kadın/adam olmadan tüm bunların eksik olduğunu gösterdin. Seni her zaman seveceğim. Sevgililer Günün kutlu olsun!
sevgililer-gunu-sayfasi-mesajlari-5.jpg
Çok Satanlar >> Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
Eşe Sevgililer Günü Sözleri

Sen benimsin ve ben seninim. Kalbim de hep böyle seninle olacak. Hayatımın geri kalanında senden asla ayrılmayacağıma söz veriyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun karıcığım/kocacığım.
sevgililer-gunu-sayfasi-mesajlari-6.jpg

Seni ne kadar sevdiğimi hiçbir kelime ifade edemez. Bu yüzden seni her zaman yanımda istiyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun sevgili karım/kocam.
sevgililer-gunu-sayfasi-mesajlari-7.jpg

Sana her baktığımda, hayatımın büyük bir parçası haline geldiğine hala inanamıyorum. Sana bakıyorum ve Tanrı'nın beni ne kadar çok sevdiğini anlıyorum, çünkü bana dünyadaki en güzel armağanı verdi. Seni çok seviyorum sevgilim, Sevgililer Günün kutlu olsun!
sevgililer-gunu-sayfasi-mesajlari-8.jpg

Aşkım, beni ve çocuklarımızı sevdiğin için teşekkür ederim. Sana her gün sevgimi ve şükranımı gösterememiş olabilirdim, ama biliyorum ki her zaman kalbimde olacaksın. Sevgililer Günün kutlu olsun!
sevgililer-gunu-sayfasi-mesajlari-9.jpg

Hayatıma girmeden önce, hiçbir yönüm yok. Benim ışığım, güneşim, umudum, şimdim ve geleceğim oldun. Seni çok seviyorum karıcığım/kocacığım. Sevgililer Günün kutlu olsun!
sevgililer-gunu-sayfasi-mesajlari-35.jpg

Kaynak:Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
Ana prensibimiz "İnsana Saygı" Amacımız sadece para kazanmak ya da geyik değil, aynı zamanda faydalı şeyler yapmak. sadece para kazanmak olsaydı, yapılacak birçok şey vardı... Haksızlığa uğrayan varsa sırayla diğer görevlilere, sonra adminlere, tatmin olmazlarsa da bana yazabilirler. Elimizden geldiği kadar adaletli olmaya, evrensel hukuk kaidelerine uymaya çalışacağız.
Web : Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

Romantik Sevgililer Günü Mesajları Lorem ipsum dolor sit amet. Romantik Sevgililer Günü Mesajları Lorem ipsum dolor sit amet. Romantik Sevgililer Günü Mesajları Lorem ipsum dolor sit amet. Romantik Sevgililer Günü Mesajları Lorem ipsum dolor sit amet. Romantik Sevgililer Günü Mesajları Lorem ipsum dolor sit amet. Romantik Sevgililer Günü Mesajları Lorem ipsum dolor sit amet. Romantik Sevgililer Günü Mesajları Lorem ipsum dolor sit amet. Romantik Sevgililer Günü Mesajları Lorem ipsum dolor sit amet. Romantik Sevgililer Günü Mesajları Lorem ipsum dolor sit amet. Romantik Sevgililer Günü Mesajları Lorem ipsum dolor sit amet. Romantik Sevgililer Günü Mesajları Lorem ipsum dolor sit amet. Romantik Sevgililer Günü Mesajları Lorem ipsum dolor sit amet. Romantik Sevgililer Günü Mesajları Lorem ipsum dolor sit amet. Romantik Sevgililer Günü Mesajları Lorem ipsum dolor sit amet. Romantik Sevgililer Günü Mesajları Lorem ipsum dolor sit amet. Romantik Sevgililer Günü Mesajları Lorem ipsum dolor sit amet. Romantik Sevgililer Günü Mesajları Lorem ipsum dolor sit amet. Romantik Sevgililer Günü Mesajları Lorem ipsum dolor sit amet. Romantik Sevgililer Günü Mesajları Lorem ipsum dolor sit amet. Romantik Sevgililer Günü Mesajları Lorem ipsum dolor sit amet. Romantik Sevgililer Günü Mesajları Lorem ipsum dolor sit amet. Romantik Sevgililer Günü Mesajları Lorem ipsum dolor sit amet.

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping