BlogForum ~ Türkiye'nin kaliteli bilgi paylaşım platformuna hoşgeldiniz.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sitemizde bilgi alışverişinde bulunabilmek için kayıt olmalısınız.
Sitemizde kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapınız.
Sitemizde üyelikler ücretsizdir.

BlogForum ~ Site hakkında bilgi almak için aşağıda yazanlara göz atınız.


Sitemiz hakkında bilgi almak için BlogForum isimli konuyu okuyunuz.

BlogForum ~ Sharing Universe (Torrent, Warez Sharing)

Eğer sitemizi ilk defa ziyaret ediyorsanız forum kurallarımızı lütfen okuyunuz.


BlogForum websitemiz hizmete açılmıştır.
BlogForum sitesi torrent, warez, mybb ve evren hakkındaki büyük bilgileri kapsar.
BlogForum yönetimi katkılarınızdan dolayı teşekkür eder.
BlogForum reklam alanlarımız şuanlık aktif değildir.
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Web Sitenizi Koruyacak En İyi 10 Güvenlik Eklentisi
#1
WordPress altyapısına sahip web sitenize, WordPress’in halihazırda uygulamış olduğu güvenlik önlemlerine ek, geliştirilmiş güncel sistemlerle çalışan bir güvenlik eklentisine sahip olmak istemez misiniz? Cevabınız evet ise, bu makalemiz tam size göre !

Web sitenize yatırım yapmak istiyorsanız, öncelikli olarak sitenizi dış tehditlere karşı korumanız gerekmektedir. Yani bir dizi güvenlik önlemleri almanız gerekmektedir. Eğer bir WordPress kullanıcısı iseniz bu konuda biraz daha şanslısınız demek doğru olacaktır. Çünkü dünyanın gelişmiş güvenlik altyapılarından birine sahip olan WordPress, kendi içerisinde birtakım güvenlik sistemlerine sahiptir. Bu da WordPress’in en çok tercih edilme nedenleri arasında yer almaktadır.

Ama yinede gelişmiş güvenlik eklentileriyle sitemi daha güvenilir bir ortama çevirmek istiyorum diyorsanız, bu yazımızda sizlere yararlanabileceğiniz 10 önemli güvenlik eklentisinden bahsedeceğiz. Bu eklentiler sayesinde ;

Sitenizde aktif olarak güvenlik izlemeleri olacak.

Kötü amaçlı yazılımlara karşı taramalar ile cevap vereceksiniz.

Eğer sitenizde kesintiler olacaksa size bildirimler ile alınması gereken önlemler sunulacak.

Güvenlik duvarları ile siteniz daha güvenilir hale gelecek.

Sitenize olası saldırılara karşı bir dizi önlemler alınabilecek.

Sitenize daha güvenilir yöntemlerle giriş sağlayabileceksiniz.

WordPress Güvenlik Eklentileri


Daha fazlası için lütfen sitemizi ziyaret ediniz. 

WordPress İçin En İyi 10 Güvenlik Eklentisi


Web Sitenizi Koruyacak En İyi 10 Güvenlik Eklentisi Lorem ipsum dolor sit amet. Web Sitenizi Koruyacak En İyi 10 Güvenlik Eklentisi Lorem ipsum dolor sit amet. Web Sitenizi Koruyacak En İyi 10 Güvenlik Eklentisi Lorem ipsum dolor sit amet. Web Sitenizi Koruyacak En İyi 10 Güvenlik Eklentisi Lorem ipsum dolor sit amet. Web Sitenizi Koruyacak En İyi 10 Güvenlik Eklentisi Lorem ipsum dolor sit amet. Web Sitenizi Koruyacak En İyi 10 Güvenlik Eklentisi Lorem ipsum dolor sit amet. Web Sitenizi Koruyacak En İyi 10 Güvenlik Eklentisi Lorem ipsum dolor sit amet. Web Sitenizi Koruyacak En İyi 10 Güvenlik Eklentisi Lorem ipsum dolor sit amet. Web Sitenizi Koruyacak En İyi 10 Güvenlik Eklentisi Lorem ipsum dolor sit amet. Web Sitenizi Koruyacak En İyi 10 Güvenlik Eklentisi Lorem ipsum dolor sit amet. Web Sitenizi Koruyacak En İyi 10 Güvenlik Eklentisi Lorem ipsum dolor sit amet. Web Sitenizi Koruyacak En İyi 10 Güvenlik Eklentisi Lorem ipsum dolor sit amet. Web Sitenizi Koruyacak En İyi 10 Güvenlik Eklentisi Lorem ipsum dolor sit amet. Web Sitenizi Koruyacak En İyi 10 Güvenlik Eklentisi Lorem ipsum dolor sit amet. Web Sitenizi Koruyacak En İyi 10 Güvenlik Eklentisi Lorem ipsum dolor sit amet. Web Sitenizi Koruyacak En İyi 10 Güvenlik Eklentisi Lorem ipsum dolor sit amet. Web Sitenizi Koruyacak En İyi 10 Güvenlik Eklentisi Lorem ipsum dolor sit amet. Web Sitenizi Koruyacak En İyi 10 Güvenlik Eklentisi Lorem ipsum dolor sit amet. Web Sitenizi Koruyacak En İyi 10 Güvenlik Eklentisi Lorem ipsum dolor sit amet. Web Sitenizi Koruyacak En İyi 10 Güvenlik Eklentisi Lorem ipsum dolor sit amet. Web Sitenizi Koruyacak En İyi 10 Güvenlik Eklentisi Lorem ipsum dolor sit amet. Web Sitenizi Koruyacak En İyi 10 Güvenlik Eklentisi Lorem ipsum dolor sit amet.

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi