BlogForum ~ Türkiye'nin kaliteli bilgi paylaşım platformuna hoşgeldiniz.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sitemizde bilgi alışverişinde bulunabilmek için kayıt olmalısınız.
Sitemizde kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapınız.
Sitemizde üyelikler ücretsizdir.

BlogForum ~ Site hakkında bilgi almak için aşağıda yazanlara göz atınız.


Sitemiz hakkında bilgi almak için BlogForum isimli konuyu okuyunuz.

BlogForum ~ Sharing Universe (Torrent, Warez Sharing)

Eğer sitemizi ilk defa ziyaret ediyorsanız forum kurallarımızı lütfen okuyunuz.


BlogForum websitemiz hizmete açılmıştır.
BlogForum sitesi torrent, warez, mybb ve evren hakkındaki büyük bilgileri kapsar.
BlogForum yönetimi katkılarınızdan dolayı teşekkür eder.
BlogForum reklam alanlarımız şuanlık aktif değildir.
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blog Yazarları Yeni Bir Başlığımız Var "Umutlarımda Türkiye"
#1
Merhaba arkadaşlar zaman zaman bir başlık seçerek o başlık üzerinden yazılar yazıyoruz bloglarımız da. Okuyanlar bilir ki çok güzel yazılar çıkıyor ve en güzeli de blog yazarları için bir başlık ile neler yazabileceğini görme fırsatı veriyor. Başlıklar arasına biraz zaman koyuyoruz. Çünkü bir çok blog yazarı müsait olamıyor yazılarını tasarlama ya da kendi paylaşımlarından sonra eklemek istedikleri için zaman alabiliyor.
Şimdi de yeni bir başlığın zamanı geldiğini düşündük ve siirlerveguzelsozler blogu ile tanıdığımız Ersin bey'in önerisiyle yeni bir başlık belirledik.

Yeni Başlığımız
Ads%25C4%25B1z.png

Bu başlık ile de ülkemize dair çok güzel yazılar yazılabilir, olumlu şeyler yazılabileceği gibi olumsuz tahminlerde dile getirebilir. Hepimiz ülkemiz için güzel şeyler düşünüyoruz muhakkak lakin ben görülen yanlış ya da kötü giden şeylerinde hatırlatılması düşüncesindeyim. Katılan ve destek veren herkese teşekkür ederim. Belirttiğim üzere zaman ve konu sınırlaması yoktur. Kaleminize kuvvet. Sosyal medyadan etiketler ile de paylaşım yapmayı unutmayınız.

Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.


Yazıları ile destek verenleri buradan okuyabilirsiniz

Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
υηυтυℓмαмαк υηυтмαмαуı ємяє∂єя


Blog Yazarları Yeni Bir Başlığımız Var "Umutlarımda Türkiye" Lorem ipsum dolor sit amet. Blog Yazarları Yeni Bir Başlığımız Var "Umutlarımda Türkiye" Lorem ipsum dolor sit amet. Blog Yazarları Yeni Bir Başlığımız Var "Umutlarımda Türkiye" Lorem ipsum dolor sit amet. Blog Yazarları Yeni Bir Başlığımız Var "Umutlarımda Türkiye" Lorem ipsum dolor sit amet. Blog Yazarları Yeni Bir Başlığımız Var "Umutlarımda Türkiye" Lorem ipsum dolor sit amet. Blog Yazarları Yeni Bir Başlığımız Var "Umutlarımda Türkiye" Lorem ipsum dolor sit amet. Blog Yazarları Yeni Bir Başlığımız Var "Umutlarımda Türkiye" Lorem ipsum dolor sit amet. Blog Yazarları Yeni Bir Başlığımız Var "Umutlarımda Türkiye" Lorem ipsum dolor sit amet. Blog Yazarları Yeni Bir Başlığımız Var "Umutlarımda Türkiye" Lorem ipsum dolor sit amet. Blog Yazarları Yeni Bir Başlığımız Var "Umutlarımda Türkiye" Lorem ipsum dolor sit amet. Blog Yazarları Yeni Bir Başlığımız Var "Umutlarımda Türkiye" Lorem ipsum dolor sit amet. Blog Yazarları Yeni Bir Başlığımız Var "Umutlarımda Türkiye" Lorem ipsum dolor sit amet. Blog Yazarları Yeni Bir Başlığımız Var "Umutlarımda Türkiye" Lorem ipsum dolor sit amet. Blog Yazarları Yeni Bir Başlığımız Var "Umutlarımda Türkiye" Lorem ipsum dolor sit amet. Blog Yazarları Yeni Bir Başlığımız Var "Umutlarımda Türkiye" Lorem ipsum dolor sit amet. Blog Yazarları Yeni Bir Başlığımız Var "Umutlarımda Türkiye" Lorem ipsum dolor sit amet. Blog Yazarları Yeni Bir Başlığımız Var "Umutlarımda Türkiye" Lorem ipsum dolor sit amet. Blog Yazarları Yeni Bir Başlığımız Var "Umutlarımda Türkiye" Lorem ipsum dolor sit amet. Blog Yazarları Yeni Bir Başlığımız Var "Umutlarımda Türkiye" Lorem ipsum dolor sit amet. Blog Yazarları Yeni Bir Başlığımız Var "Umutlarımda Türkiye" Lorem ipsum dolor sit amet. Blog Yazarları Yeni Bir Başlığımız Var "Umutlarımda Türkiye" Lorem ipsum dolor sit amet. Blog Yazarları Yeni Bir Başlığımız Var "Umutlarımda Türkiye" Lorem ipsum dolor sit amet.

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi