BlogForum ~ Türkiye'nin kaliteli bilgi paylaşım platformuna hoşgeldiniz.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sitemizde bilgi alışverişinde bulunabilmek için kayıt olmalısınız.
Sitemizde kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapınız.
Sitemizde üyelikler ücretsizdir.

BlogForum ~ Site hakkında bilgi almak için aşağıda yazanlara göz atınız.

Sitemiz hakkında bilgi almak için BlogForum isimli konuyu okuyunuz.

BlogForum ~ Sharing Universe (Torrent, Warez Sharing)

Eğer sitemizi ilk defa ziyaret ediyorsanız forum kurallarımızı lütfen okuyunuz.

BlogForum websitemiz hizmete açılmıştır.
BlogForum sitesi torrent, warez, mybb ve evren hakkındaki büyük bilgileri kapsar.
BlogForum yönetimi katkılarınızdan dolayı teşekkür eder.
BlogForum reklam alanlarımız şuanlık aktif değildir.
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen yazmazsan ben yazmazsam
Çok yakında blogum da bir meslek üzerinden de bu konuyu anlatacağım. Ama önce şunları belirtmek isterim buradan. 

Bütün blog yazarları arkadaşlarımız kendilerine seçtikleri alanlarda bilgi içerikli, merak uyandıran, haber veren konularda yazılar yazıyor ve bu yazılarını da okuyucu kitlelerine ulaştırmak istiyorlar.Eminim sizde yapıyorsunuz, bir konu araştıracağınız da bir şeye bakacağınız da arama motorlarına yazıyor ve önce en üstteki siteye giriş yapıyorsunuz. Hal böyle olunca aslında sizin müthiş bir yazı yazmış olmanızın da bir anlamı kalmıyor. Bu aramalarda yukarıda olmak isteyenlerin müthiş mücadelesi başlıyor.

Bu şekilde adilce mücadele edenlerin dışında aslında uzun zamandır var olan rakiplerini saf dışı etmek isteyen kişilerde sitelerinize spam gönderiler ile arama motorlarınızdaki konumunuzu düşürmeye çalışıyor. 

Bana neden böyle bir şey yapsınlar diye düşünmeyin. Mesela bir konunuz da tesadüfen bahsettiğiniz bir anahtar kelime arama motorunda iyi bir yere geliyor. Aynı anahtar kelime üzerinde çalışma yapan hırslı biri bu kelimedeki hakimeyetinizi almak elinizden almak için elinden geleni yapabiliyor maalesef. 

Bu yüzden açtığınız konular kadar, konuların takibi, sitenizin trafiği, durumu, yorumları da kontrolünüz altında olmalıdır.
υηυтυℓмαмαк υηυтмαмαуı ємяє∂єя

Sen yazmazsan ben yazmazsam Lorem ipsum dolor sit amet. Sen yazmazsan ben yazmazsam Lorem ipsum dolor sit amet. Sen yazmazsan ben yazmazsam Lorem ipsum dolor sit amet. Sen yazmazsan ben yazmazsam Lorem ipsum dolor sit amet. Sen yazmazsan ben yazmazsam Lorem ipsum dolor sit amet. Sen yazmazsan ben yazmazsam Lorem ipsum dolor sit amet. Sen yazmazsan ben yazmazsam Lorem ipsum dolor sit amet. Sen yazmazsan ben yazmazsam Lorem ipsum dolor sit amet. Sen yazmazsan ben yazmazsam Lorem ipsum dolor sit amet. Sen yazmazsan ben yazmazsam Lorem ipsum dolor sit amet. Sen yazmazsan ben yazmazsam Lorem ipsum dolor sit amet. Sen yazmazsan ben yazmazsam Lorem ipsum dolor sit amet. Sen yazmazsan ben yazmazsam Lorem ipsum dolor sit amet. Sen yazmazsan ben yazmazsam Lorem ipsum dolor sit amet. Sen yazmazsan ben yazmazsam Lorem ipsum dolor sit amet. Sen yazmazsan ben yazmazsam Lorem ipsum dolor sit amet. Sen yazmazsan ben yazmazsam Lorem ipsum dolor sit amet. Sen yazmazsan ben yazmazsam Lorem ipsum dolor sit amet. Sen yazmazsan ben yazmazsam Lorem ipsum dolor sit amet. Sen yazmazsan ben yazmazsam Lorem ipsum dolor sit amet. Sen yazmazsan ben yazmazsam Lorem ipsum dolor sit amet. Sen yazmazsan ben yazmazsam Lorem ipsum dolor sit amet.

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping