BlogForum ~ Türkiye'nin kaliteli bilgi paylaşım platformuna hoşgeldiniz.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sitemizde bilgi alışverişinde bulunabilmek için kayıt olmalısınız.
Sitemizde kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapınız.
Sitemizde üyelikler ücretsizdir.

BlogForum ~ Site hakkında bilgi almak için aşağıda yazanlara göz atınız.

Sitemiz hakkında bilgi almak için BlogForum isimli konuyu okuyunuz.

BlogForum ~ Sharing Universe (Torrent, Warez Sharing)

Eğer sitemizi ilk defa ziyaret ediyorsanız forum kurallarımızı lütfen okuyunuz.

BlogForum websitemiz hizmete açılmıştır.
BlogForum sitesi torrent, warez, mybb ve evren hakkındaki büyük bilgileri kapsar.
BlogForum yönetimi katkılarınızdan dolayı teşekkür eder.
BlogForum reklam alanlarımız şuanlık aktif değildir.
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Resim düzenlemelerinde Paint kullanın
Web site sahibi bir çok kişi çeşitli grafikler, çeşitli web site düzenlemeleri için grafik programlarına ihtiyaç duymaktadır. Hal böyle olunca yeni programları öğrenmek gerekiyor. Aslında bunun yerine hepimizin üzerinde mutlaka karalamalar yaptığımız, bir süre sonra sıkıldığımız, her bilgisayarda mutlaka olan Paint kullanmak aklımıza gelmiyor. Benim geliyor ondan yazdım bu konuyu.

Tabi ki gelişmiş düzenlemeler için daha profesyonel programları kullanmak gerekiyor. Lakin günlük blog işleri o kadar profesyonel bir grafik çalışması gerektirmiyor. Resim düzenleme programlarının çıkış noktasının Paint olduğunu düşünüyorum.

Kendi blogum için logo, banner, grafik çalışmalarının hepsi mutlaka Paint'ten geçiyor. Ekranızda gördüğünüz resimleri 'Print Screen' tuşu ile zaten kopyalayabiliyorsunuz. Ondan sonra Paint'e attığınız bu görüntü ile istediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

İhtiyacımız olan ilk araçlar burada, yeniden boyutlandır (ki en boy oranını koruyor), kırp, döndür, istediğin şekilde resmi seçebilme şansı blog tasarımları için yeterli oluyor. Yazı ripi içinse online sitelerden ya da Word'den destek alabilirsiniz.
2.png

Renk düzenlemeleri, fırça boyut ayarları, fırça seçimi, bir sanat eseri yapmak için elinizde tüm araçlar mevcut. Üstelik ben daha Paint 3D'yi kullanmadım, onda da geliştirilmiş yeni özelliklerin olduğunu düşünüyorum.

3.png

Aşağıda gördüğünüz resim bir süre sosyal medyada da paylaşılmıştı. Bu resmin özelliği tamamen Paint ile yapılmış olmasıdır. Ben bu şekilde bir çalışma yapar mıyım gözüm kesmiyor ama 2D çalışmalarım olursa paylaşırım.

paintle%2Byap%25C4%25B1lan%2Bresim.jpg
https://www.isbufikirbu.com/2019/03/resim-duzenlemek-icin-en-iyi-program-paint.html
υηυтυℓмαмαк υηυтмαмαуı ємяє∂єя

Resim düzenlemelerinde Paint kullanın Lorem ipsum dolor sit amet. Resim düzenlemelerinde Paint kullanın Lorem ipsum dolor sit amet. Resim düzenlemelerinde Paint kullanın Lorem ipsum dolor sit amet. Resim düzenlemelerinde Paint kullanın Lorem ipsum dolor sit amet. Resim düzenlemelerinde Paint kullanın Lorem ipsum dolor sit amet. Resim düzenlemelerinde Paint kullanın Lorem ipsum dolor sit amet. Resim düzenlemelerinde Paint kullanın Lorem ipsum dolor sit amet. Resim düzenlemelerinde Paint kullanın Lorem ipsum dolor sit amet. Resim düzenlemelerinde Paint kullanın Lorem ipsum dolor sit amet. Resim düzenlemelerinde Paint kullanın Lorem ipsum dolor sit amet. Resim düzenlemelerinde Paint kullanın Lorem ipsum dolor sit amet. Resim düzenlemelerinde Paint kullanın Lorem ipsum dolor sit amet. Resim düzenlemelerinde Paint kullanın Lorem ipsum dolor sit amet. Resim düzenlemelerinde Paint kullanın Lorem ipsum dolor sit amet. Resim düzenlemelerinde Paint kullanın Lorem ipsum dolor sit amet. Resim düzenlemelerinde Paint kullanın Lorem ipsum dolor sit amet. Resim düzenlemelerinde Paint kullanın Lorem ipsum dolor sit amet. Resim düzenlemelerinde Paint kullanın Lorem ipsum dolor sit amet. Resim düzenlemelerinde Paint kullanın Lorem ipsum dolor sit amet. Resim düzenlemelerinde Paint kullanın Lorem ipsum dolor sit amet. Resim düzenlemelerinde Paint kullanın Lorem ipsum dolor sit amet. Resim düzenlemelerinde Paint kullanın Lorem ipsum dolor sit amet.

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping