BlogForum ~ Türkiye'nin kaliteli bilgi paylaşım platformuna hoşgeldiniz.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sitemizde bilgi alışverişinde bulunabilmek için kayıt olmalısınız.
Sitemizde kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapınız.
Sitemizde üyelikler ücretsizdir.

BlogForum ~ Site hakkında bilgi almak için aşağıda yazanlara göz atınız.

Sitemiz hakkında bilgi almak için BlogForum isimli konuyu okuyunuz.

BlogForum ~ Sharing Universe (Torrent, Warez Sharing)

Eğer sitemizi ilk defa ziyaret ediyorsanız forum kurallarımızı lütfen okuyunuz.

BlogForum websitemiz hizmete açılmıştır.
BlogForum sitesi torrent, warez, mybb ve evren hakkındaki büyük bilgileri kapsar.
BlogForum yönetimi katkılarınızdan dolayı teşekkür eder.
BlogForum reklam alanlarımız şuanlık aktif değildir.
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Facebook Spam'dan Kurtulma
Arkadaşlar biliyorsunuz ki, 
Facebook'ta birkaç link paylaştıktan sonra Facebook bizi spam olarak görüyor ve paylaşımlarımızı engelliyor. 
Bundan kurtulmanın yolu var tabi (ama yine de aşırıya kaçılmamalı)
Tanıdığımız blogculardan Bipudra ve Renkli Blog Sayfam bloglarını sahibi Seyhan hanım bir çok yerde belirtti aslında
Facebook paylaşımlarınızı link şeklinde Facebook'a bırakmak yerine 
Konularınızın altında bulunan butonları kullanarak sayfa ve gruplarda paylaşım yapabilirsiniz. Unutmayın bu da sınırsız değildir Smile
Bir diğeri de benim önerim size
Facebook'tan bir profil daha alın ve dönüşümlü olarak kullanın.
Artık ban yemekten daralmış olmalısınız Smile
υηυтυℓмαмαк υηυтмαмαуı ємяє∂єя
Spam olarak gördüğüne dair bir bilgi paylaşımı yapıyor mu?
Her şeyden biraz, hiçbir şeyden tam değil.
Hayır. Paylaşım yapmaya kalktığınızda engel aldığınızı anlıyorsunuz Smile
υηυтυℓмαмαк υηυтмαмαуı ємяє∂єя
Hmm şimdi anladım. Bugüne kadar başıma gelmedi. Demek ki hunharca kullanıyorum Smile

(03-16-2019, 07:45 PM)Oyun Kral Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.Hayır. Paylaşım yapmaya kalktığınızda engel aldığınızı anlıyorsunuz Smile

Hmm şimdi anladım. Bugüne kadar başıma gelmedi. Demek ki hunharca kullanıyorum smile.png
Her şeyden biraz, hiçbir şeyden tam değil.

Facebook Spam'dan Kurtulma Lorem ipsum dolor sit amet. Facebook Spam'dan Kurtulma Lorem ipsum dolor sit amet. Facebook Spam'dan Kurtulma Lorem ipsum dolor sit amet. Facebook Spam'dan Kurtulma Lorem ipsum dolor sit amet. Facebook Spam'dan Kurtulma Lorem ipsum dolor sit amet. Facebook Spam'dan Kurtulma Lorem ipsum dolor sit amet. Facebook Spam'dan Kurtulma Lorem ipsum dolor sit amet. Facebook Spam'dan Kurtulma Lorem ipsum dolor sit amet. Facebook Spam'dan Kurtulma Lorem ipsum dolor sit amet. Facebook Spam'dan Kurtulma Lorem ipsum dolor sit amet. Facebook Spam'dan Kurtulma Lorem ipsum dolor sit amet. Facebook Spam'dan Kurtulma Lorem ipsum dolor sit amet. Facebook Spam'dan Kurtulma Lorem ipsum dolor sit amet. Facebook Spam'dan Kurtulma Lorem ipsum dolor sit amet. Facebook Spam'dan Kurtulma Lorem ipsum dolor sit amet. Facebook Spam'dan Kurtulma Lorem ipsum dolor sit amet. Facebook Spam'dan Kurtulma Lorem ipsum dolor sit amet. Facebook Spam'dan Kurtulma Lorem ipsum dolor sit amet. Facebook Spam'dan Kurtulma Lorem ipsum dolor sit amet. Facebook Spam'dan Kurtulma Lorem ipsum dolor sit amet. Facebook Spam'dan Kurtulma Lorem ipsum dolor sit amet. Facebook Spam'dan Kurtulma Lorem ipsum dolor sit amet.

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping